|  | 

Pcm Lublin kontakt

Rzecznik patentowy Wrocław, Kancelaria prawna Bytom, Radca prawny Słupsk

Rzecznik patentowy Wrocław, Kancelaria prawna Bytom, Radca prawny Słupsk
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

Rzecznik patentowy to niezwykle wymagający zawód, który łączy ze sobą wiedzę technologiczną i prawną. Można wiec powiedzieć, że z jednej strony posiada on umiejętności inżyniera, a z drugiej prawnika. Rzecznik patentowy Wrocław pomoże Ci w rejestracji znaku towarowego, a także otrzymaniu ochrony patentowej. Zbada, czy rejestracja nazwy, czy też logo jest w ogóle możliwa. Jeśli zdecydujesz się na samodzielne złożenie takiego wniosku, możesz liczyć się z wysokimi kosztami w przypadku, gdy wniosek okaże się być bezsensowny. Dlatego właśnie wsparcie doświadczonego rzecznika patentowego jest tak ważne. Może on dokonać zgłoszenia krajowego, zgłoszenia wspólnotowego (Unia Europejska) oraz zgłoszenia międzynarodowego (wybrana grupa państw). Dodatkowy rzecznik przypomni Ci o zbliżającej się dacie zakończenia ochrony patentowej, a także wystosuje odpowiedni wniosek o jej przedłużenie.
Radca prawny Słupsk to kompleksowe wsparcie skierowane do osób indywidualnych, przedsiębiorstw, czy też instytucji. Otrzymasz skuteczną pomoc w sprawach dotyczących m.in. prawa pracy, odszkodowań, spadków oraz wielu innych. Jeśli potrzebujesz osoby o większych uprawnieniach, to powinieneś zgłosić się po pomoc do adwokata. Kancelaria prawna Bytom, to usługi z zakresu np. prawa rodzinnego, prawa karnego, prawa cywilnego, prawa ochrony środowiska, prawa zamówień publicznych i wiele innych. Adwokat w przeciwieństwie do radcy prawnego może reprezentować Twoje interesy w sprawach karnych i karnoskarbowych, a także wielu innych.

rzecznik-patentowy-wroclaw-kancelaria-prawna-bytom-radca-prawny-slupsk

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Rozwiązywanie sporów w drodze mediacji – dlaczego warto?

    Rozwiązywanie sporów w drodze mediacji – dlaczego warto?

    Rozwiązywanie sporów w drodze mediacji – dlaczego warto? Mediacja zapewnia równorzędną pozycję uczestników konfliktu – każda ze stron ma możliwość wyrażenia swoich potrzeb, oczekiwań oraz obaw. Mediacja umożliwia stronom decydowanie o sposobie rozwiązania sporu i znalezienie rozwiązań satysfakcjonujących wszystkich. Mediacja koncentruje rozwiązania na przyszłych korzyściach. Czas trwania mediacji jest krótszy niż czas trwania postępowania sądowego.

  • O mediacji

    O mediacji

    O mediacji Mediacja to „królowa ADR” (ang. Alternative Dispute Resolution – alternatywne metody rozwiązywania sporów). To miano jest w pełni usprawiedliwione – mediacja jest skuteczna, szybka, poufna i dużo mniej kosztowna niż postępowanie sądowe. W mediacji rozwiązanie wypracowują sami uczestnicy sporu – osoby, które najlepiej wiedzą, co się stało i co w danej sytuacji będzie