|  | 

Polskie centrum mediacji Lublin

Kancelaria podatkowa

Kancelaria podatkowa
1 vote, 4.00 avg. rating (79% score)

W wielu wypadkach w naszym życiu będziemy zmuszeni do skorzystania z różnego rodzaju usług prawnych. Możemy na przykład potrzebować porady radcy prawnego lub też może być nam potrzebna kancelaria podatkowa. Jak się do tego przygotować?

Musisz oczywiście zdecydować, jakiego rodzaju usługi są Ci potrzebne. Jeżeli na przykład chcesz przepisać na kogoś jakąś nieruchomość, z pomocą przyjdzie notariusz. Jeżeli potrzebujesz ogólnej porady, może Ci się przydać specjalista udzielający porad prawnych. W niektórych wypadkach będzie on też w stanie reprezentować Cię w sądzie w wielu sprawach, co jest na pewno bardzo pomocną opcją dla wielu osób.

Jeśli nigdy nie korzystałeś z podobnych usług, prawdopodobnie będziesz miał problem ze znalezieniem odpowiedniego biura. Szczególnie, jeśli mieszkasz w dużym mieście i są ich dziesiątki. Możesz zacząć od spytania znajomego, czy jego kancelaria podatkowa albo radca prawny czy adwokat jest godny polecenia. Jeżeli tak – poproś o dane kontaktowe i możesz rozpocząć współpracę.

Zobacz także nasze pozostałe artykuły:

kancelaria-podatkowa

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Przebieg mediacji

    Przebieg mediacji

    Przebieg mediacji Etap pierwszy Wstępne posiedzenia mediacyjne z każdą ze stron Strony zapoznają się z instytucją mediacji, jej przebiegiem i zasadami. Ustalane są indywidualne zasady współpracy i zakreślany czas trwania mediacji. Strony przedstawiają swoje wizje problemu, potrzeby i oczekiwania. Etap drugi Posiedzenie mediacyjne z udziałem obu stron (możliwe jest przeprowadzenie więcej niż jednego posiedzenia mediacyjnego

  • Jak skorzystać z mediacji ?

    Jak skorzystać z mediacji ?

    Jak skorzystać z mediacji? Istnieją dwa sposoby na skorzystanie z mediacji: Na podstawie skierowania sądu. Postanowienie o skierowaniu do mediacji może wydać sąd z inicjatywy własnej lub na podstawie wniosku pokrzywdzonego – oskarżonego/ stron postępowania cywilnego. Wniosek nie musi być sformułowany na piśmie, wystarczy wnieść prośbę ustnie na posiedzeniu sądowym do sędziego prowadzącego sprawę o