|  | 

Mediator Lublin

polskie centrum mediacji warszawa

polskie centrum mediacji warszawa
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Kiedy decydujemy się na zakończenie naszego małżeństwa, rozprawa rozwodowa w sądzie jest nieunikniona. To na niej właśnie zapadnie decyzja o tym, że droga nasza i partnera bezpowrotnie się skończyła.
Warto wiedzieć o tym, że sprawy rozwodowe nie zawsze kończą się szybko i łatwo. czasem potrafią trwać miesiącami, jeśli rozbijają się o kłótnie dotyczące opieki nad dziećmi, obowiązku alimentacyjnego czy orzeczenia o winie jednego z małżonków.
Pomocą w takich właśnie trudnych kwestiach może okazać się doświadczony prawnik, który zrobi wszystko, by warunki rozwodu były dla nas jak najbardziej korzystne.
Wpisane w sieci słowa: kancelaria adwokacka Katowice, z pewnością wskażą nam listę miejsc, do których powinniśmy się udać, by uzyskać poradę.
Warto pamiętać o tym, że dobry adwokat ceni swoje usługi dość wysoko. Jest to jednak zrozumiałe, biorąc pod uwagę spokój, jaki może nam on zagwarantować i świadomość tego, że jesteśmy w bezpiecznych rękach. Nie zawsze warto ze wszystkim radzić sobie samemu, a sprawa rozwodowa może okazać się ciężką batalią.

Zobacz także nasze pozostałe artykuły:

kancelaria-adwokacka-katowice

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

 • Koszty mediacji

  Koszty mediacji

  Mediacje sądowe W sprawach rodzinnych, cywilnych, gospodarczych i pracowniczych koszty mediacji skierowanej przez sąd reguluje Rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości z dnia 30 listopada 2005 r. w sprawie wysokości wynagrodzenia i podlegających zwrotowi wydatków mediatora w postępowaniu cywilnym. W sprawach o prawa majątkowe wynagrodzenie mediatora wynosi 1 % wartości przedmiotu sporu, jednak nie mniej niż 30 złotych

 • Szkolenia

  Szkolenia

  Szkolenia Tytuł szkolenia Warsztat mediatora w przygotowywaniu i formułowaniu ugód mediacyjnych w sprawach gospodarczych. Adresaci szkolenia Mediatorzy wpisani na listy stałych mediatorów przy sądach okręgowych, absolwenci i studenci studiów podyplomowych oraz kursów z zakresu mediacji. Wymagania wstępne 1. Dostarczenie jednego z wymienionych dokumentów: udokumentowany wpis na listę stałych mediatorów w sprawach cywilnych – gospodarczych